Öne Çıkanlar mersin haber MERSİN pratik haber mersin siyaset Seyyar Simitçi Dehşeti

Eski Bakan Elvan’a protesto!

Mersin'de esnafı ziyaret eden eski bakan Lütfi Elvan protesto edildi. Elvan, apar topar arabasına binerek uzaklaştı. .

Eski Bakan Elvan’a protesto!
Mersin’de seçim çalışmaları kapsamında esnaf ziyaretinde bulunan eski Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan’ı protesto etmek isteyen iki kişi gözaltına alınmak istendi. Gözaltıya karşı çıkan vatandaşlarla polis arasında arbede çıktı.


ESKİ BAKAN APAR TOPAR GİTTİ

Vatandaşlar gözaltına alınmak istenen genci polisin elinden almaya kalktı. “Rahat bırakın bunları” diyen Lütfi Elvan ise ziyaretini sonlandırarak otomobiline binip apar topar olay yerinden uzaklaştı.


VATANDAŞLAR YUH ÇEKTİ

AKP Antalya Milletvekili ve Mersin milletvekili adayı Lütfi Elvan, seçim çalışmaları için İstiklal Caddesi’nde esnaf ziyaretinde bulunduğu sırada Halk Evleri üyesi Samet Uslu ve Ayşgül Başar protesto etmek için yanına yaklaşmak istedi. Çevrede tedbir alan Güvenlik Şube Müdürlüğü ekipleri ise Uslu ve Başar’ın eski Bakan Elvan’a yaklaşmasına izin vermedi. Gençlerin Elvan’ın yanına gitme isteği üzerine ekipler müdahalede bulundu. Polisler Uslu’yu polis aracına bindirmek isteyince çevrede bulunan vatandaşlar tepki gösterdi. Vatandaşlar gözaltına alınan Uslu’yu polisin elinden almak isteyince arbede çıktı. Vatandaşların elinden alınan Uslu, karga tulumba polis aracına bindirildi.