Öne Çıkanlar Büyükşehir Belediyesi Köylerin Sorunlarını Tespit Ediyor yag fabrikası fadime taner Ankara Hayat Boyu Öğrenmeye Yetişkinler de Katılacak

CHP PM, 295 Belediye Başkan Adayına Onay Verdi

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında toplanan Parti Meclisi (PM), Mustafa Sarıgül dahil 5 üyenin af istemine “evet” dedi. Parti Meclisi, 295 belediye başkan adayına da onay verdi.

CHP PM, 295 Belediye Başkan Adayına Onay Verdi
CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Prof. Dr. Haluk Koç, yaptığı yazılı açıklamada, Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül’ün af isteminin PM’de görüşüldüğünü ve yapılan oylama sonucunda Sarıgül’ün CHP’den ihraç kararının kaldırıldığını belirtti. Koç ayrıca, yerel seçimlere CHP adayı olarak katılacak olan 295 aday adayının durumunun da ayrıntılı olarak değerlendirildiğini ve adaylıklarının kesinleştiğini açıkladı. Yerel seçimlere katılacak 295 CHP belediye başkan adayının isimleri ile aday olacakları yerler şöyle:

Adana
Feke Hüseyin Aydoğdu
Karaisalı İlhan Şahin
Kozan Mehmet Büyükyılmaz
Saimbeyli Mehmet Cengiz
Adıyaman İl Merkezi Zeynel Bakır
Belören Beldesi Ahmet Bakır
Harmanlı Beldesi Ahmet Değirmenci
Kömür Beldesi Fethi Yuka
Pınarbaşı Beldesi Mehmet Alan
Şambayat Beldesi Necdet Arıcı
Yaylakonak Beldesi Hasan Karakaya
Afyonkarahisar İl Merkezi Mehmet Ecer
Başmakçı Halil Özcan
Çobanlar Beytullah Cihan
Dazkırı İsmail Taylan
Evciler Saim Özer
İşcehisar Mehmet Yılmaz
Sinanpaşa Mustafa Güzel
Sultandağı Osman Acar
Ahmetpaşa Beldesi Mehmet Karakoç
Davulga Beldesi Ömer Barın
Dereçine Beldesi Şemsettin Şampiyon
Gazlıgöl Beldesi Mehmet Kırkpınar
Işıklar Beldesi Habip Kirez
Kocaöz Beldesi Ömer Bozyörük
Taşoluk Beldesi Hüseyin Gür
Yaylabağı Beldesi Selahattin Akseki
Yeşilçiftlik Beldesi Zekeriya Ölmez
Amasya Merzifon Alp Kargı
Ankara
Akyurt Gürsel Kıranoğlu
Bala Müslim Çoşar
Beypazarı Abdullah Özdemir
Evren Emrullah Eren
Gölbaşı Ercan Şimşek
Haymana Celal Çetin
Kalecik Nevzat Şahin
Antalya
Alanya Şefik Türktaş
Döşemealtı Turgay Genç
Elmalı Mehmet Tufan
Finike Ömer Çırpar
Kaş Ali İhsan Benli
Kemer Umut Güneş
Manavgat Şükrü Sözen
Serik Muhammet Konur
Artvin
Ardanuç Yıldırım Demir
Arhavi Musa Ulutaş
Hopa Turan Kasımoğlu
Yusufeli Zafer Atalay
Balıkesir
Burhaniye Fikret Akova
Edremit Kamil Saka
Erdek Hüseyin Sarı
Manyas Tancan Barçın
Savaştepe Turgay Yüksel
Sındırgı Özgür Ertuğrul
Susurluk Tahsin Bozoğlu
Bilecik
Gölpazarı Vedat Kazıcı
Yenipazar Mehmet Ünal
Dodurga Beldesi Selim Temel
Bolu İl Merkezi Mehtap Özcan Mısırlıoğlu
Dörtdivan İlyas Özalp
Kıbrıscık Doğan Dağ
Mengen Turan Bulut
Gökçesu Beldesi Atilla Ateş
Taşkesti Beldesi Selami Gürcan
Burdur İl Merkezi Ali Orkun Ercengiz
Altınyayla Mustafa Sayın
Çavdır Mustafa Yücel
Çeltikçi Ramazan Aydın
Tefenli Hamdi Eratalay
Yeşilova Nuri Özbek
Çanakkale
Ayvacık Engin Özerdem
Bayramiç İsmail Sakin Tunçer
Biga İsmail Işık
Eceabat Halil Duymaz
Gelibolu Münir Mustafa Özacar
Evreşe Beldesi Metin Paşalı
Geyikli Beldesi Ercan Yılmaz
Karabiga Beldesi Muzaffer Karataş
Kavakköy Beldesi Necati Kopça
Kepez Beldesi Ö. Faruk Mutan
Küçükkuyu Beldesi Cengiz Balkan
Çankırı İl Merkezi Taner Karagöz
Ilgaz Muzaffer Çavdar
Kızılırmak Bilal Durmaz
Kurşunlu Cihat Işık
Şabanözü Ahmet Alpay
Çorum
Kargı Hilmi Sarıkaya
Oğuzlar Orhan Ateş
Osmancık Alaattin Uğur
Sungurlu Cemil Çobaner
Aşdağul Beldesi Dursun Uzunca
Denizli
Acıpayam İlhan Özcan
Beyağaç Ramazan İrioğlu
Çameli Özdemir Özdemir
Güney Nusret Eraydın
Edirne
Havsa Oğuz Tekin
Lalapaşa Ayhan Günay
Meriç Erol Dübek
Süloğlu Mehmet Ormankıran
Beğendik Beldesi Muhammet Örnek
Esetçe Beldesi İbrahim Örs
Kırcasalih Beldesi Suat Karakaş
Yenikarpuzlu Beldesi Bilgin Atlı
Yenimuhacir Beldesi Recep Ordu
Erzurum
Çat Arif Kılıç
Gaziantep
İslahiye Mustafa Köse
Karkamış Metin Göğebakan
Giresun İl Merkezi Kerim Aksu
Bulancak Fatma Karaibrahim Canik
Espiye Gökmen Memiş
Eynesil Nihat Gökalp
Görele Fikri Bilge
Keşap Metin Öztürk
Piraziz Hüseyin Görgülüoğlu
Şebinkarahisar Oktay Alp
Tirebolu Burhan Takır
Yağlıdere Kadem Özbay
Ören Beldesi Bekir Aslan
Soğukpınar Beldesi İbrahim Akgün
Gümüşhane İl Merkezi Cem Köksal
Kelkit Ali Çetin Özdemir
Şiran Servet Kılıç
Hatay
Antakya Ramiz Parlar
Kumlu Ekrem Baldıran
Samandağ Mithat Nehir
Isparta İl Merkezi Lütfi Çakmakcı
Aksu Ali Kaya
Eğirdir Adem Kayan
Gönen Hüseyin Kaya
Keçiborlu Turgut Soykan
Sütçüler Mehmet Sarışahin
Yenişarbademli Mustafa Erdem
Güneykent Beldesi Eyüp Ersoy
Hüyüklü Beldesi Hasan Hüseyin Somuncu
Sarıidris Beldesi Hüseyin Pala
Savköy Beldesi İbrahim Kaykaç
Senir Beldesi Durmuş Durak
Mersin
Mut Aslan Küçük
Kars
Arpaçay Enver Akkaya
Sarıkamış Yavuz Bildik
Selim Burhan Şentürk
Susuz Ali Yeğin
Kastamonu
Abana Şevket Yazgan
Daday Hasan Fehmi Taş
Pınarbaşı Kemal Somuncu
Seydiler Esat Bodur
Taşköprü Raşit Tülü
Kırklareli
Pınarhisar Mustafa Cingöz
Vize Ercan Özalp
Büyükkarıştıran Beldesi Ertuğrul Çamlıca
Evrensekiz Beldesi Mustafa Nalbant
İğneada Beldesi Tahir Işık
İnece Beldesi Şahabettin Vardar
Karahalil Beldesi Gürkan Gündağ
Kavaklı Beldesi İnci Tunç
Kaynarca Beldesi Serdar Türker
Üsküp Beldesi Zeki Sayin
Kırşehir
Akpınar Mehmet Akat
Boztepe Murat Dalgalı
Kocaeli
Başiskele Aysun Kılınç
Çayırova Timur Koç
Darıca C. Güçer Hamşioğlu
Derince Hakan Savaş
Dilovası Ercan Dalkılıç
Gölcük Turan Dumlu
İzmit M. Sefa Sirmen
Karamürsel Mustafa Asım Uğurlu
Kartepe Yaşar Sönmez
Körfez Reşat Başar
Konya
Akören Ali Fındık
Beyşehir Fikri Tokgözol
Derbent İsmail Fidan
Hüyük Ahmet Refik Şenönder
Karapınar Ahmet Sezer
Meram Latif Çağır
Selçuklu Hüseyin Yağcı
Tuzlukçu Nurettin Akboğa
Kütahya
Altıntaş Sıtkı Yüzüak
Malatya İl Merkezi Hakan İnci
Arapgir Hüseyin Akşahin
Arguvan Mehmet Kızıldaş
Doğanşehir İbrahim Karaman
Doğanyol Abdullah Bayram
Kale Şefik İpek
Yeşilyurt Hulusi Porgalı
Manisa
Şehzadeler Musa Semih Balaban
Yunusemre Ali Arslan
Demirci Şerif Akmeşe
Gördes Hüseyin Tokuç
Saruhanlı Muharrem Ekici
Selendi Mehmet Cımık
Soma Bahri Yılmaz
Kahramanmaraş
Andırın Naim Çetin
Ekinözü Fatih Vicdan
Nurhak Ahmet Akkuş
Pazarcık Kamil Dalkara
Mardin Dargeçit Mustafa Bulut
Muğla
Seydikemer Alim Karaca
Bodrum Mehmet Kocadon
Kavaklıdere Mehmet Kemiksiz
Köyceğiz Salih Erbay
Nevşehir İl Merkezi Serkan Sağlamer
Çalış Beldesi Ali Temiz
Özkonak Beldesi Ahmet Uyulur
Uçhisar Beldesi İbrahim Dağtekin
Niğde
Çiftlik Yusuf Öcal
Aktaş Beldesi Yaşar Çamur
Bağlama Beldesi Muammer Avşar
Bozköy Beldesi Yalçın Tekeli
Divarlı Beldesi Sami Çakmak
Gümüşler Beldesi Şaban Bayraktar
Karaatlı Beldesi Erol Yılmaz
Karakapı Beldesi Ramazan Ertane
Kemerhisar Beldesi Beytullah Kirazcı
Kiledere Beldesi Abdurrahman Demirbaş
Konaklı Beldesi Erdal Altın
Yeşilgölcük Beldesi Hakkı Şengül
Ordu İl BŞB Seyit Torun
Gölköy Recep Karaahmetoğlu
Gülyalı Ahmet Cörüt
Korgan Turan Ateş
Kumru İhsan Cayak
Ulubey Sami Torun
Rize Hemşin Başar Cumhur
Samsun
Alaçam Rasim Şahin
Asarcık Bülent Baskın
Atakum Metin Burma
Bafra Kemal Ünlü
Çarşamba Sinan Yaşar
Kavak Muhittin Şahin
Tekkeköy Hayati Tekin
Terme Salih Bora Mutlu
Yakakent Burhan Bayrakdar
Siirt Pervari Şevki Beytekin
Sinop İl Merkezi Baki Ergül
Ayancık Seyhan Sarısoy
Dikmen Saim İstanbullu
Erfelek Muzaffer Şimşek
Gerze Osman Belovacıklı
Sivas İl Merkezi Gülümser Heper
Gemerek Fikret Savaş
Şarkışla Kadim Öztürk
Zara Hüsamettin Gürsoy
Çepni Beldesi Hurşit İmren
Deliilyas Beldesi Hayati Akbulut
Tokat
Niksar Yasemin Yıldırım
Pazar Halil İbrahim Doğan
Gölgeli Beldesi Salih Aykurt
Trabzon
Beşikdüzü Ramis Uzun
Düzköy Abidin Çelik
Maçka Ertuğrul Genç
Tonya Hasan Kalyoncu
Tunceli
Çemişgezek Ahmet Şadan Ersoy
Mazgirt Haydar Doğan
Nazımiye Cafer Kırmızıçiçek
Akpazar Beldesi Cemal Bulut
Uşak
Banaz Tahsin Erdem
Eşme Ahmet Yıldırım
Karahallı Nihat Süzek
Ulubey Ali Rıza Ada
Yozgat
Çandır Bülent Orhan
Çayıralan Çakmak Çetin
Bahadın Beldesi Dilaver Özcan
Aksaray İl Merkezi Doğan Koşar
Ağaçören Nevzat Aydın
Demirci Beldesi Metin Bozlak
Sağlık Beldesi Fikret İşeri
Selime Beldesi Sezer Özdemir
Taşpınar Beldesi Cihan Yüksel
Yeşiltepe Beldesi Tahsin Çelik
Karaman İl Merkezi Merih Ünver
Göktepe Beldesi Osman Talay
Kazancı Beldesi Uğuz Tekin
Kırıkkale
Keskin Haşmet Aytaç
Sulakyurt Tarık Kaya
Yahşihan Osman Ersayar
Bartın
Kozcağız Beldesi Esat Bilsin
Yalova
Armutlu Abdullah Gencer
Çınarcık Avni Kurt
Çiftkikköy Metin Dağ
Kaytazdere Beldesi Ali Kangal
Koru Beldesi Kamil Yaman
Subaşı Beldesi Musa Kuş
Karabük Ovacık Ünal Gülen
Kilis Polateli Mustafa Polat
Osmaniye İl Merkezi Haydar Aktürk
Bahçe Hülya Sağlam
Düziçi Alper Öner
Kadirli Aytun Gündeşlioğlu
Yarbaşı Beldesi Mustafa Güzel
Düzce
Akçakoca Fikret Albayrak
Çilimli Cemil Tınaz
Yığılca Bünyamin Şahin
Beyköy Beldesi Hilmi Sayar
Konuralp Beldesi Cemal Önenç.
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.