"Şarkılar Bizi Söyler Biz De Şarkı Söyleriz" Konseri Devam Ediyor”

İl Milli Eğitim Müdürü Adem Koca, Mezitli Halk Eğitimi Merkezi tarafından "Şarkılar Bizi Söyler Biz de Şarkı Söyleriz" projesi kapsamında düzenlenen klasik Türk müziği konserine katıldı.

İl Milli Eğitim Müdürü Adem Koca, "Bakanlığımız tarafından başlatılan 'Şarkılar Bizi Söyler Biz de Şarkı Söyleriz' projesi, tüm ilçelerimizde halk eğitimi merkezlerimize renk kattı. Korolarımızda yer alan kursiyerlerimiz, büyük bir emekle ve bir o kadar keyifle çalıştılar. Bizler klasik Tük müziğimizin nadide eserlerini dinlerken ne kadar yetenekli kursiyerlerimiz olduğunu da bu sayede bir kez daha görmüş olduk. Bu anlamda Bakanlığımıza şükranlarımı sunuyor, konserlerimizde emeği geçen tüm meslektaşlarıma, kursiyerlerimize en kalbi duygularımla teşekkür ediyorum. Neşemiz, birliğimiz, kardeşliğimiz daim olsun." dedi.

  Milli Eğitim Bakanlığımız tarafından başlatılan "Şarkılar Bizi Söyler Bizde Şarkı Söyleriz" projesi kapsamında 13 ilçemizde, tüm halk eğitimi merkezlerimiz tarafından düzenlenen konser serimiz, yarın Tarsus ve Çamlıyayla ilçelerimizde gerçekleşecek konserlerle son bulacaktır.