Haber Arşivi

Aranacak Kelime: Kategori:  

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz: "İlk ev alımında kredi erişimini sağlıyoruz, ikinci ve üçüncü konut alımında artık pek kredi imkânı yok"
Mersin Valisi Ali Hamza Pehlivan, ""Kadına yönelik şiddetle mücadelede nihai hedef şiddetin sıfırlanmasıdır" dedi.
Mersin’de iğne yapraklı çam ağaçları arasında kafesli tuzağa takılan ve ölmek üzere olan nesli tükenme tehlikesi altındaki bayağı çakır kuşunu polis kurtardı.
Toroslar Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü bünyesinde özenle üretilen mevsimlik çiçekler, ilçede park ve yeşil alanları süslüyor.
Yenişehir Belediyesi, Beşiktaş Belediyesi ile yaptığı iş birliğiyle ’Öğrenci’Ye projesini Mersin’de hayata geçirdi. Proje ile Mersin’de okuyan üniversite öğrencileri uygulama üzerinden anlaşmalı
Mersin İl Tarım Müdürlüğü tarafından hayata geçirilen ’Kırsal Dezavantajlı Alanlar Kalkınma’ projesi çerçevesinde, zorlu coğrafyada üretim yapmakta zorlanan çiftçilere güneş paneli, meyve
İsrail bir kez daha Endonezya Hastanesi’ni vurdu: 8 ölü
Milli Eğitim Bakanlığına (MEB) bağlı ilk ve ortaöğretim kurumlarındaki yaklaşık 20 milyon öğrenci, 1 milyon 200 bin öğretmen eğitim ve öğretim yılının ilk ara tatilinin ardından ders başı yaptı.